10 تولیدی برتر پوشاک بچگانه تهران ( آپدیت 1403 )

راه‌اندازی کسب وکار فروش لباس بچگانه یکی از پرچالش‌ترین کارها است که باید قبل از شروع کار، این چالش ها را بشناسید تا در روند شروع کارتان تحت فشار قرار نگیرید. یکی از راه‌های ازبین‌بردن این چالش‌ها، داشتن اطلاعات کافی در‌رابطه‌ با عمده فروشی های لباس کودک است. در ادامه مقاله به بررسی مراکز تولید و پخش عمده لباس کودک تهران می پردازیم . قبل از بررسی مراکز فروش لباس عمده کودک در تهران لازم به ذکر است که پوشاک هدهد چالش های خرید لباس عمده کودک را برایتان به حداقل رسانده است . شما می توانید با سفارش آنلاین از سایت سفارش خود را ثبت نمایید .

 

 

 اولین مساله که در راه اندازی این کسب و کار به ذهن خطور می کند این است که عمده فروشی های لباس بچگانه تهران را چگونه پیدا کنیم . اگر قصد خرید حضوری دارید می توانید به  مکان هایی مانند بازار بزرگ تهران یا خیابان جمهوری مراجعه فرمایید . در ادامه به معرفی برخی از این مراکز می پردازیم .

آنچه در این مقاله خواهید خواند :

بهترین عمده فروشی های لباس بچگانه تهران

تولیدی پوشاک هدهد ، از با سابقه ترین تولیدی ها و مرکز پخش عمده لباس بچگانه ، پخش عمده لباس دخترانه ، پخش عمده لباس پسرانه می باشد که از بازه سنین 7 تا 14 سال را شامل میشود . محل این تولیدی واقع در بازار بزرگ تهران می باشد . همچنین می توانید از طریق سایت سفارش خود را ثبت کنید و نیازی به مراجعه حضوری نیست و خرید اینترنتی لباس کودک به صورت عمده و تکی را انجام دهید . این مجموعه دارای تنوع بسیاری در لباس های کودک در طرح ها و رنگ های محتلف می باشد .

از چالش های خریداران در خرید عمده لباس بچگانه پسرانه و دخترانه ، کیفیت دوخت مناسب ، پارچه و متریال مناسب و تناسب قیمت و  کیفیت و تحویل سر وقت سفارشات می باشد . مجموعه هدهد با راه اندازی سایت و فراهم کردن خرید اینترنتی و ثبت سفارش از طریق سایت ، چالش های این کار را به حداقل رسانده است .

مزایای خرید از سایت هدهد

 • نمونه کار های پوشاک دخترانه و پسرانه این مجموعه برگرفته از فرهنگ ایرانی اسلامی می باشد و مانند سایر پوشاک خارجی دارای تصاویر و نوشته هایی به زبان غیر فارسی نمی باشد .
 • با خرید از سایت و ثبت سفارش ، چالش های خرید حضوری به حداقل رسیده است .
 • کیفیت پوشاک و تیشرت های دخترانه و پسرانه این تولیدی بسیار بالا بوده و قیمت مانند سایر کالا ها دارای نوسان روزانه نمی باشد .
 • تحویل سفارشات به موقع انجام می گردد و نگرانی بایت دیر کرد محصولات ندارید .
 • گرافیک و تنوع این محصولات در سایر کارهای مناسب کودکان مانند لباس های مشکی محرم و مناسبتی و تمام محصولات پوشاک عمده دخترانه و پوشاک عمده پسرانه بسیار بالا می باشد .
 • پشتیبانی مناسب سایت و اطلاع از زمان تحویل
 • امکان رزرو و پیش خرید محصولات دغدغه داشتن محصول برای فصل های پر فروش را به حداقل رسانده است .
 • امکان ثبت سفارش از تمام کشور و ارسال محصولات به تمام نقاط کشور

آدرس : بازار بزرگ تهران، روبه روی المهدی۱ پاساژ فرد ط۱ واحد315

تلفن : 021-55966350

سایت : https://hodhod-kids.com/

 • تولید و پخش توکل

آدرس : تهران ، بازار بزرگ ، بازار مسگر ها ، روبروی سرای ملی ، پاساژ شریفی ، زیرزمین ، پلاک 1

تلفن :  02155805269 – 02155899912

سایت : –

 • تولید و پخش پوشاک محمد

آدرس : تهران ، انتهای بازار مسگر ها ، گذر لوطی صالح ، کوچه رضا کاشی ، پاساژ شرکاء پلاک 1

تلفن :  02155613347

سایت : –

 • تولیدی کوهزادی

آدرس : تهران ، چهار راه مولوی ، بازار حضرتی ، کوچه شهید موسوی (ارامنه سابق ) ، پلاک 41

تلفن :  02155898441

سایت : –

 • تولید و پخش پوشاک فائم 110

آدرس : تهران ، بازار مسگر ها ، گذر لوطی صالح کوچه شهید موسوی ( ارامنه سابق ) مرکز تجاری قائم پلاک 7 و 4 و 1

تلفن :  02155614278

سایت : –

 • تولید و پخش پوشاک کمالی

آدرس : تهران ، بازار بزرگ ، چهار سوق بزرگ ، بازار مسگر ها ، پلاک 94

تلفن :  02155890085  – 02155890086

سایت : –

 • تولید و پخش البرز

آدرس : تهران ، بازار مسگر ها ، گذر لوطی صالح ، پاساژ شرکاءِ ، طبقه دوم

تلفن  : 02155897667 – 02155626737

سایت : –

 • تولید و پخش بهبافت

آدرس : تهران ، خیابان خیام شمالی ، بازار عباس اباد ، دروازه نو ، کوچه چراغ برق ، پلاک61

تلفن  : 02155803119

سایت : –

 • تولید و پخش تریکو حسین قرنی

آدرس : تهران ، خیابان 15 خرداد ، اهنگر ها ، کوچه سید محمد صراف ، پاساژ گلستان ، پلاک 73/74

تلفن  : 02155890575 – 02155816590

سایت : –

 • تولید و پخش آذرخش

آدرس : تهران ، بازار اهنگران ، کوچه سید محمد صراف ( کمال بشیر ) ، پاساژ جلالی ، همکف ، پلاک 7

تلفن  : 02155800647 – 02155815753 – 02155150181

سایت : –

شناخت بازار عمده لباس بچه گانه تهران

خرید و فروش در بازار تهران دارای قواعد و قوانینی است که باید به مرور زمان با آن‌ها آشنا شوید و این اتفاق از تجربه سال‌های بسیاری حاصل می‌شود. اما خرید عمده لباس کودک از بازار تهران دارای اصول و قواعدی است که بر اثر تجربه کسب می گردد.

پوشاک بچگانه عمده تهران از تعداد تولیدکنندگان بسیار زیادی تشکیل شده‌اند. برای بررسی تک‌تک آن‌ها نیاز به صرف زمان زیادی است که هر کسی نمی‌تواند این کار را انجام دهد.

ویژگی ‌های پوشاک بچگانه عمده

اگر تابه‌حال به بازار عمده لباس بچه گانه تهران سر زده باشید، متوجه می‌شوید که در تنوع بی‌نظیری از محصولات غرق می‌شوید. رقابت در بازار عمده تهران به قدری زیاد است که حاصل این رقابت، تولید انواع لباس‌های کودک در طرح، سایز و رنگ مختلف شده است.

برای انتخاب درست پخش عمده لباس کودک تهران، جهت خرید محصولات مورد نیاز کسب‌و‌کارتان پیشنهاد می‌کنیم قبل‌از خرید حضوری، به وب‌سایت‌های معتبر پوشاک بچه عمده بازار تهران سر بزنید. در این مرحله با تولیدی‌های بسیاری آشنا می‌شوید که درباره فروش محصولات خود اطلاعاتی را در اختیارتان گذاشته‌اند.

بسیاری از این پوشاک بچه گانه عمده فروشی تهران در وب‌سایت‌های خود، تنوع محصولاتشان را ارئه داده‌اند که این تنوع شامل موارد زیر می‌شود:

 • اندازه
 • سایزبندی
 • رنج سنی
 • انواع رنگ‌بندی
 • طرح
 • انواع مدل‌های لباس

در این ‌صورت ممکن است برخی از این پخش‌های پوشاک بچه عمده بازار تهران به توزیع لباس‌هایی با کیفیت متوسط و پایین مشغول باشند.

بسیاری از پوشاک عمده بچگانه تهران به تولید و عرضه محصولاتی مشغول هستند که تنوع زیادی در مدل یا سایزبندی لباس‌ها ندارند. برای مثال، تولیدی‌هایی هستند که فقط لباس مخصوص نوزاد تولید می‌کنند و بسیار هم خوش‌نام هستند. اما دراین‌بین برخی فروشندگان پوشاک عمده بچه گانه تهران در هر رنج سنی حتی برای نوجوانان نیز لباس تهیه و تولید می‌کند.

جمع بندی

دغدغه های مشتریان پوشاک ؛ شامل کیفیت محصولات ، قیمت ، تنوع جنس ، طرح ، اندازه می باشد ، که مجموعه هدهد تمامی این دغدغه هارا از طریق راه اندازی اولین سایت فروش لباس بچه گانه برطرف نموده است .

هدهد
ارسال دیدگاه